Grupy zorganizowane

Ornak Dla grup nastawionych na niezbyt męczące wycieczki proponuję łatwe wycieczki przepięknymi tatrzańskimi dolinami: Kościeliską, Bystrej, Rybiego Potoku, Kieżmarską, Zimnej Wody, Wielicką, Mięguszowiecką, Żarską, Rohacką i in.

Dla grup bardziej wymagających turystów w ofercie znajdą się wycieczki prowadzące znakowanymi szlakami turystycznymi zarówno Tatr Polskich (np.: Rysy, Orla Perć, Szpiglasowy Wierch, Giewont, Czerwone Wierchy, Starorobociański Wierch, Wołowiec), jak i Tatr Słowackich (Rohacze, Bystra, Krywań, Koprowy Wierch, Wodospady Zimnej Wody, Czerwona Ławka, Lodowa Przełęcz, Polski Grzebień).

Dla grup chętnych proponuję wzięcie udziału w spływie malowniczym przełomem Dunajca, lub wycieczkę na pienińskie szczyty: Trzy Korony lub Sokolicę (z przejściem Sokolą Percią). A na zakończenie zapoznanie się z przeszłością na zamkach w Czorsztynie i Niedzicy oraz osadzie – skansenie w Kluszkowcach.

Grupy osób, które potrzebują nieco odpoczynku również znajdą coś dla siebie: zwiedzanie niezwykle ciekawego Podtatrza Polskiego i Słowackiego (Szlak Architektury Gotyckiej, Szlak Architektury Drewnianej, kościółki: w Dębnie, Łopusznej, Frydmanie, Orawce.; skanseny Podtatrza polskiego i słowackiego, kościoły artykularne w Kieżmarku, Świętym Krzyżu, Leszczynach, zamki polskiego i słowackiego Podtatrza, polskie ślady na Podtatrzu słowackim). Zarówno latem jak i zimą program wycieczki można wzbogacić wizytą w jednym ze słowackich kąpielisk geotermalnych (Orawice, Tatralandia, Beszeniowa, Wierzbów, Poprad, Wyżnie Rużbachy).

Jagnięcy Szczyt i goryczki wiosenne Zachęcam równocześnie do zwiedzenia niezwykle malowniczych udostępnionych turystycznie jaskiń - polskich i słowackich (Mroźna, Mylna, Raptawicka, Bielska, Demianowska Wolności, Demianowska Lodowa, Dobszyńska Lodowa, Ważecka), dzięki którym poznamy lepiej procesy tektoniczne i krasowe Zainteresowanym poznaniem również innych rejonów górskich proponuję wycieczki w rejon Małej Fatry (Rozsutec, Wielki Krywań Fatrzański) oraz Niżnych Tatr (Chopok, Dżumbir, Kralova Hola), a także wycieczkę do Słowackiego Raju (Przełom Hornadu, Sucha Biała, Dolina Sokola), gdzie wędrówka eksponowanymi kładkami i drabinkami dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Narciarstwo
Czy spędzając zimą czas w górach nie zazdrościliście Państwo czasami szusującym narciarzom? Jeśli tak, możecie to zmienić ponieważ współpracuję ze znakomitymi instruktorami prowadzącymi naukę i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie - zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy PZN i PZS.

Mnich nad Morskim Okiem Ski-tury
Osoby zafascynowane narciarstwem, ale zmęczone zgiełkiem i tłokiem przy wyciągach mogą skorzystać oferty turystyki narciarskiej z użyciem sprzętu ski-turowego (umożliwiającego podchodzenie), zarówno na terenie Tatr polskich jak i słowackich. Umożliwiam również wypożyczenie sprzętu wymaganego do uprawiania tego sportu.

Rafting, kajaki, pontony
Zachęcam do obejrzenia górskich rzek z trochę innej perspektywy. Każdy chętny znajdzie to, czego oczekuje: zarówno żądni ekstremalnych wrażeń, jak i ci, którzy dopiero zapoznają się z wodnym żywiołem. Rwące górskie rzeki, piękno otaczających krajobrazów i doskonała opieka profesjonalistów sprawią, że ta forma aktywności może stać się jedną z ulubionych. Zobacz więcej na stronie www.avens.pl

Na luzie
Każdy z nas czasem ma ochotę na to, by znaleźć się w całkiem innym czasie lub miejscu. Do tych osób skierowana jest oferta uczestnictwa w imprezach tematycznych: lata 60-te, lata 70-te, wieczory latynoskie, dzieci kwiaty, posiady góralskie itp. Zobacz więcej na stronie www.mascarada.pl
Projektowanie stron www